Klademe důraz na grafickou
jednoduchost, kreativitu a originalitu našich řešení

Kdo jsme

Naše nabídka

Stručný přehled,
co můžeme nabídnout:

  • webdesign – webové stránky a aplikace, e-commerce, reklamní bannery
  • loga, firemní identita – vizuální styl, návrhy log, grafický manuál
  • DTP a pre-press zpracování tiskovin – sazba, zlom, korekce, retuše
  • package design – vizuální řešení obalů
  • copywriting – zpracování textů nejen pro web
  • online marketing – SEO optimalizace, reklamní prvky

Ozvěte se nám

Požadujete více informací?

Budeme rádi, pokud nás oslovíte a obrátíte se na nás s vašimi požadavky. Zpracujeme pro vás konkrétní nabídku na základě vašich představ. Pošlete nám vaši poptávku.

Načítá se obsah, vyčkejte prosím...

Náš team

Tvůrčí team firmy SUPRAMAX spol. s r.o. se těší na vzájemnou spolupráci...

Radovan Rinaldi

artdirector

tel.: (+420) 774 404 077
e-mail: radovan@supramax.cz

„Je to neuvěřitelné, kreativním designovým nápadům se věnuji již pacnáctým rokem. Jak ten čas letí...“

Tereza Kropáčová

designer / artdirector

tel.:
e-mail: tereza@supramax.cz

„Jsem novou posilou v této kreativní rodině, časem na sebe zde něco prozradím...“

Martin Skácel

web developer

tel.: (+420) 737 106 292
e-mail: martin@supramax.cz

„Nerad se nechávám <? spoutávat ?> konvencemi a baví mě kreativní design //opřít↵ o silný </zdroják>...“

Michaela Toclová

finance

tel.: (+420) 606 429 633
e-mail: michaela@supramax.cz

„Dobrý den, mé jméno již znáte, je napsáno vlevo od tohoto textu, přímo nad telefonním číslem... ano, Michaela. Čísla tak přitahují...“

Petra Bezděková

office manager

tel.: (+420) 602 303 066
e-mail: petra@supramax.cz

„Připadá mi, jako by to vlastně byla už taková moje rodina. Hodně jsem se tu naučila a nejvíce mě těší, když se k nám někteří díky spokojenosti vrací...“

Robin Neubayer

copywriter / project manager

tel.: (+420) 774 404 088
e-mail: robin@supramax.cz

„Tak to abych sem »vykopywrájtoval« nějaký ten text... No nic, kovářova kobyla taky chodí bosa! ...víte co je copywriting?“

Carolyn Meyer

marketing specialist

tel.: (+420) 252 540 415
e-mail: carolyn@supramax.cz

„Hush, do not disturb! Thinking about new marketing strategy ...“