Načítá se obsah, vyčkejte prosím.....
Vybrané realizace

Nejnovější
projekty

Sady Tuchoraz

realizován nový web
pro společnost
Sady Tuchoraz, s.r.o.

Bohemia Apple

nová webová prezentace společnosti Bohemia Apple bohemiaapple.com

časopis PANEL PLUS

právě jsme dokončili nové vydání časopisu PANEL PLUS, více na www.panelplus.cz

1 2 3
více o našich službách - webdesign, návrh log, vizuální styl, package design...
Kdo jsme?

SUPRAMAX, spol. s r. o. je tým kreativních profesionálů, kteří se v oblasti grafického designu, webdesignu a internetových projektů pohybují již od roku 2001. Naším zájmem je vytvářet dlouhodobý a úspěšný vztah s klienty, kteří chtějí prosperovat. „MAX“ v našem názvu vyjadřuje maximální preciznost a péči, kterou každému projektu věnujeme. Myslíme nejen na moderní design, ale také na kvalitu a detailnost provedení.

více informací o společnosti SUPRAMAX
Profil firmy SUPRAMAX spol. s r.o.

SUPRAMAX spol. s r. o. je tým kreativních profesionálů, kteří se v oblasti grafického designu, webdesignu a internetových projektů pohybují již od roku 2001. Naším zájmem je vytvářet dlouhodobý a úspěšný vztah s klienty, kteří chtějí prosperovat. „MAX“ v našem názvu vyjadřuje maximální preciznost a péči, kterou každému projektu věnujeme. Myslíme nejen na moderní design, ale také na kvalitu a detailnost provedení.

Naše cíle

  • Ke každému projektu, ať už se jedná o zpracování webové prezentace nebo návrhu kompletní korporátní identity společnosti, přistupujeme individuálně s důrazem na špičkový design a precizní provedení.
  • Pokaždé se snažíme co nejvíce naplnit představy a splnit požadavky klienta. Vždy vytváříme grafický návrh, který přesně odráží styl a cílové zaměření projektu.
  • Prostřednictvím několika návrhů vybereme správné řešení, které pro daný účel bude co nejlépe vyhovovat.
  • Již od počátku oceňují naši klienti zkušenosti a znalosti v oblasti grafického designu, vývoje a implementace webových aplikací na míru. Díky internetu pomáháme vytvářet nové příležitosti a budovat obchodní vztahy.
  • Naším cílem je poskytnout klientovi příznivou cenovou hladinu všech našich služeb i za předpokladu kvalitního provedení. Právě grafický design je naší hlavní náplní, takže prioritou je pro nás kreativní zpracování, které upoutá.
  • Kreativita je naším nástrojem, nikoliv cílem.
  • Hlavním cílem je bezvadnost a funkčnost každého realizovaného „díla“.
  • V neposlední řadě také maximální spokojenost klienta.

Maximální efektivita

Naše práce nás baví a naplňuje, proto naše vlastní iniciativa a invenční přístup je součástí každé jedinečné spolupráce. Maximální efektivita a aktivní komunikace jsou předpoklady pro dosažení kvalitních výsledků. Nejlepší referecí pro nás je spokojený zákazník.